درباره پایدار پایه پارسیان

شرکت پایدار پایه پارسیان با بیش از ربع قرن سابقه درخشان در صنعت ساختمان افتخار دارد فراخور طیف گسترده ای از سلایق مختلف با ارائه ساختمان های ویلایی تمام چوبی  ضمن حصول استانداردهای بارگذاری سازه و بهینه سازی مصرف انرژی پاسخگوی نیاز ها و استعداد های طبیعی اقلیمی کشورمان باشد.

این مجموعه  تنها دارنده گواهي نامه هاي مطابقت با استاندارد اتحاديه اروپا ، جايزه كيفيت بین المللی و کنترل کیفیت ، تائيديه كيفيت و همچنين دارنده سه تنديس لوح زرين براي كيفيت محصولات، بيش از بيست تقدير نامه با لوح سپاس در صنعت چوب ايران ميباشد.
خانه های چوبی پایدارپایه پارسیان علاوه بر قابلیت مونتاژ و دمونتاژ،  با ديواره هاي دو جداره که سه برابر عایق تر از استاندارد میباشد ساخته می شوند سازه این خانه ها  داراي يك پايه فلزي سبك به ارتفاع  50 سانتيمتر بوده و احتياجي به ساخت فونداسيون براي نصب اين خانه ها نميباشد و ميتوان آنها را به راحتي بر روي زمين هاي معمولي و حتي شيب دار نصب نمود ،  وزن وارد شده به هر متر مربع در خانه هاي يك طبقه 50 كيلو گرم و دو طبقه فقط 90 كيلو گرم ميباشد. براي مقاوم كردن اين خانه ها در مقابل بارهاي مرده برف، زلزله و باد و بارهاي زنده، تمامي ستونها و تيرهاي اصلي از نوع تقويت شده (تحمل تا 4 برابر بار مجاز را دارند) و با اتصالات فلزي به هم متصل گشته اند. اين خانه ها را ميتوان در مناطق كوهستاني حتی با شیب 60 درصد نیز نصب نمود.